- This event has passed.
Behandel het metabool syndroom met Rayocomp (basislesdag – gratis testgebruik PS10)
26/01/2017 @ 10:00 - 17:00
€145Overgewicht kan tot heel wat problemen leiden. Tijdens de introductieles Rayocomp PS10 van 26 januari exploreren we verschillende programma’s die problemen met de bloeddruk, suikerspiegel, bloedstolling en cholesterol detecteren en behandelen. Daarnaast leer je de werking van Rayocomp PS10 en haar programma’s stap voor stap kennen. Na de lesdag kan je uitzonderlijk gebruik maken van een testperiode van dit toestel voor 4 weken. Tijdens deze testperiode word je bijgestaan door ons Quantum Tech-team.
De bioresonantietherapie dient ter ondersteuning van de gezondheid. De therapie is gestoeld op specifieke principes en op een uitgebreide wetenschappelijke achtergrond. Golven en trillingen vormen hierbij de bouwstenen van alle bioresonantietheorie.
Quantum Tech en haar medewerkers specialiseert zich in integratieve gezondheidszorg, waarvan bioresonantie een belangrijk onderdeel is. Door jarenlange ervaring en door het volgen van verschillende opleidingen bouwde Quantum Tech een schat aan diepgaande kennis in ervaringsgerichte therapie op. Via praktijkgerichte toepassingen ondersteunt Quantum Tech de gezondheid en het welzijn van de klanten.